הרצאות וסדנאות העשרה והשראה מרתקות 
לאירועי נשים, בריאות והעצמה נשית 

טעימה מההרצאות וסדנאות 

 1. 'לרקוד עם האש של אמצע החיים: אנרגטית, נשית וקורנת אחרי גיל 35'
השינויים הרבים שאת חווה אחרי גיל 35, אינם רק אוסף של תופעות שצריך לתקן או להיפטר מהם: הם חלק חשוב והכרחי בטרנספורמציה הגופנית, הרגשית, החברתית והרוחנית המשמעותית ביותר בחייך. בואי תגלי כיצד ליצור תשתית גופנית ונפשית כדי בריאה, אנרגטית, נשית וקורנת לפני, בחצי השני של חייך.

 2. 'כך תאזני את ההורמונים המנהלים אותך ותחוללי קסמים בחייך'בהרצאה זו תביני מדוע את ואלפי נשים בעולם המערבי סובלות מחוסר איזון הורמונלי מיותר ותקבלי כלים לאזן את ההורמונים המשפיעים על התיאבון, המשקל, על רמת האנרגיה שלך, על מערכת העיכול, על פוריות, על המיניות שלך ועל התופעות הגופניות והרגשיות הרבות בתקופות השונות בחייך.

 3. מדוע גופך 'מסרב' לרדת במשקל? 
את כל הזמן רעבה ולא יכולה להפסיק לאכול? בעיות עיכול, עייפות ועצבנות מוצצות ממך את כל האנרגיה? 'אטרפים' לסוכר ופחמימות גורמים למשקל רק לעלות? בהרצאה זו תגלי מדוע ירידה במשקל לא תלויה רק בכוח הרצון שלך, ותקבלי כלים לעבוד עם עצמך ועם גופך כדי לאזן תשעת המרכיבים הפיזיים והרגשיים שמנעו ממך עד היום  להיות בריאה, אנרגטית, נשית וקורנת. הרצאה חווייתית ומעשית שתפתח לך את העיניים ותשנה את חייך! 

4. להדליק את התשוקה באמצע החיים - מינית, נשית וקורנת אחרי גיל 40
באמצע החיים אנחנו עוברות שינויים הורמונליים, פיזיולוגיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים המשפיעים על המיניות ועל האינטימיות עם עצמינו ועם אחרים. בהרצאה מרתקת תלמדי כיצד למנף את השינויים הגופניים, והרגשיים שאת חווה ולהחזיר את התשוקה, המיניות, האנרגיה והחיוניות לחייך. תלמדי על הקשר בין תזונה ואורח חיים על רמת האנרגיה ועל התשוקה המינית שלך. בנוסף, נדבר על מה באמת חשוב לנשים כמוך באמצע החיים ביחס למניות ולאינטימיות, ומה את יכולה לעשות כבר היום על מנת להחזיר את העסיסיות לחייך. 

5. הבריאות בראיה מגדרית- ההורמונים שמנהלים אותי
בהרצאה זו נבין איך הורמונים משפיעים עלינו מבחינה גופנית ורגשית ומדוע אלפי נשים וגברים בכל הגילים בעולם המערבי סובלים מחוסר איזון הורמונלי מיותר. תקבלו כלים מעשיים איך לאזן את ההורמונים המשפיעים על התיאבון, המשקל, ועל רמת האנרגיה שלנו, על מערכת העיכול, על המיניות, על פוריות ועל תופעות גופניות ורגשיות בתקופות שונות של החיים.

6.  'מחלה כהזמנה לטרנספורמציה:
      כך ניצחתי מחלות והפכתי אותן למתנות בחיי'

חוסר איזון הורמונלי, הפרעות אכילה וסרטן הפכו למגיפה הפוגעת בנשים בקנה מידה עולמי. את המגיפה הזו אפשר למנוע ולמתן. תהל עלמה, אשר החלימה מ-46% נכות, הפרעות אכילה וסרטן השד ללא כימוטרפיה  או הקרנות, הפכה את הניצחון שלה לשיטת '12 השערים' המחוללת מהפך גופני, רגשי ותודעתי בנשים הרוצות לאזן את ההורמונים, להתמודד עם אכילה רגשית ולחזור להיות אנרגטיות, בריאות, נשיות וקורנות בכל גיל! 

 7. 'להתיידד עם התשוקות שלך למזון שמזיק לך

לפעמים כולנו יכולות לאכול לא כי הגוף שלנו רעב, אלה מהרבה סיבות אחרות. הרבה  מאיתנו משייכות אכילה כשאנחנו לא רעבות כאכילה רגשת. הרבה מאתנו מתביישות באכילה שלנו ולא מבינות איך, אם זה שאנחנו מצליחות בתחומים אחרים בחיים, אנחנו 'נופלות' כילדות קטנות בתחום האכילה. בהרצאה זו תגלי  מה התשוקות שלך למזון באמת אומרות לך, איך להתיידד עם תשוקות שלך, איזה מזונות מגבירות את התשוקות שלך ואיך להשקיט את תשעת הגורמים לתשוקות שלך למזון שממש לא קשורים לכוח הרצון שלך. הסדנה כוללת תרגיל עומק עם עצמך להכרת אחת התשוקות שלך למזון מסויים. צפויה לך הפתעה גדולה... ​

 8. הורמונים-אנרגיה ויצירת איזון: מערכת ה'צ'קרות' וההורמונים שלנו

איך הורמונים באמת משפיעים עלינו במישור הפיזי, רגשי, מנטלי ותודעתי​? הרצאה מרתקת המבוססת על ידע עתיק בשילוב מדע עכשווי על הקשר בין המערכת ההורמונלית לבין ההתפתחות הפיזית והרגשית שלנו. תביני סוף סוף מדוע כשההורמונים שלך לא מאוזנים יש תנודות במצבי הרוח שלך​ ואיך להגיע לאיזון פיזי ורגשי מחודש. ​תביני מה זה בכלל צ'קרות ואיך לעבוד איתן באופן מעשי ביום יום.​ בהרצאה ישנה התייחסות לתרגילים פשוטים מעולם היוגה שיעזרו לך להתאזן מחדש בפחות מעשר דקות.

8. מערכת העיכול וההורמונים שלך במעגל החיים הנשי

בהרצאה מרתקת זו, תלמדי על הקשר ההדוק בין ההורמונים ומערכת העיכול שלך, תביני איך מערכת עיכול משובשת עלולה להאיץ בעיות הורמונליות בכל גיל, תלמדי איך הורמון אסטרוגן משובש יכול לתרום לבעיות ומחלות רבות, תלמדי איזה מזונות יכולים לעזור לך לאזן את ההורמונים שלך מחדש ותלמדי על שיטת '12 השערים לאיזון הורמונלי גופני ורגשי'. את לא רוצה להפסיד את ההרצאה הזו כי היא תפתח לך את העיניים לדברים שלא חלמת קשורים לבעיות הורמונליות. 

צרו קשר בטלפון 054-954-8595 או מלאו את הפרטים בטופס למטה לתיאום הרצאה